zhara
ще 5-7 років доведеться жити в умовах високих температур

Вчені пояснюють високу температуру повітря в літній час теорією циклічності кліматології.

“Ще 5-7 років нам доведеться жити в умовах різких високих температур у літній період. Наприклад, із 2012 року почнеться повільна фаза спаду температур”, – заявив директор Інституту гідрометеорології Володимир Осадчий на прес-конференції в понеділок у Києві.

Він пояснив, що фази підвищення температури тривають понад 30 років. Він зазначив, що наразі триває фаза підйому літніх температур, яка розпочалася ще в 1976 році.

“Останні 5-7 років характеризуються дуже високими літніми температурами. Аналогічні літні температури спостерігалися влітку 1938 і 1948 років. Тоді середня літня температура сягала 39,4 градуса”, – повідомив В.Осадчий.

Водночас він наголосив, що це абсолютно не означає, що наступне літо буде також “практично аномальним”.

Крім того, В.Осадчий наголосив, що згідно з науковим дослідженням та спостереженнями, постійно підвищується середня температура в зимовий період.

Відповідаючи на запитання, чого очікувати громадянам України від майбутньої зими, він сказав: “Якщо враховувати, що дуже рідко повторювалися періоди холодної зими, то ймовірність того, що зима буде дуже холодною … я б не сказав”.

за матеріалами: “Інтерфакс-Україна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.