Леонід Кравчук
Кравчук каже, що Ющенко зашкодив демократії

Президент Віктор Ющенко зробив найбільше, щоб дискредитувати демократичні чинники в Україні.

Таку думку в інтерв’ю 5 каналу висловив перший президент Леонід Кравчук.

За його словами, всі влади в Україні “брали за основу принцип демократичного централізму, який йшов з Радянського Союзу, і цей демократичний централізм клали в основу правління”.

“А демократичні форми правління на кшталт європейських в Україні себе скомпрометували. І найбільше зробив для компрометації президент Віктор Ющенко“, – зауважив екс-президент.

“Тому сьогодні влада Янковича, маючи скомпрометовані демократичні форми правління, поклала в основу принцип демократичного централізму і наведення порядку в країні”, – зазначив Кравчук.

На його думку, жодна влада, яка прийшла до влади в Україні, не уявляє як живе народ.

“Вона бере інформацію з найближчого оточення, і офіційних каналів, які вона має. А сьогодні, якщо влада обмежить інформаційні канали, то вона матиме інформації менше і менше. І ніхто з оточення президенту не скаже, що комусь з міністрів подарували Крайслер чи Кадилак”, – зауважив Кравчук.

“Тому все, що робиться в Україні зі ЗМІ, це обмеження інформації для президента. Тоді оточення стає більш потрібним і цікавим для президента, бо воно подає інформацію, яка президента не дратує”, – заявив перший президент.

“Але тоді президент не може знати все про Україну”, – заявив він.

Він порадив Януковичу відкрити всі канали інформації, і брати до себе в адміністрацію людей з усіх регіонів, а не тільки Макєєвки.

“Президент ніколи не повинен гратися на суперечностях своєї команди. Кучма це довів до лоску, коли одна частина команди має одні повноваження, інша – інші. Вони між собою сперечаються, а президент на все це дивиться, і спокійно почувається”, – порадив Кравчук.

Крім того, Кравчук вважає, що в президента має бути незалежна рада, яка не отримує від нього гроші, як це є в Канаді.

Як повідомляв NM, губернатор Житомирської області Сергій Рижук заявив, що дії екс-президента Віктора Ющенка призвели до “занепаду бджільництва в Україні”.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.