секс
Британці урізноманітнюють життя сексом "на стороні"

Шлюб сексу не сприяє! Після трьох років шлюбу, частота статевих контактів складає лише 20% від дошлюбних. Згідно з проведеними у Великобританії дослідженнями, британські пари кохалися більш ніж 4 рази на тиждень до вступу в шлюб, а вже через 3 роки лише один раз на тиждень.

Аналіз статевого життя трьох тисяч пар підтвердив, що для 60% подружніх пар, статеві відносини у шлюбі – розчарування. Лише чотири із десяти подружніх пар після одруження, як і до, задоволені своїм статевим життя.

“На жаль, не заважаючи на те, що ви можете бути сильно закохані в когось і бажаєте провести залишок свого життя з цією людиною, таке розчарування є можливим. Ви просто хочете чогось іншого. Партнер може бути відданим, дотепним, розумним і красивим, але якщо немає інспірації, фантазії у ліжку або практика статевих стосунків не виправдовує очікувань, то сексуальне життя з цим партнером може дуже розчарувати”, – говорить представник компанії, що надає послуги у сфері знайомств LovingLinks.co.uk.

Вказану вище проблему часто вирішують позашлюбні стосунки. В опитуванні на гірше сексуальне життя після вступу в шлюб поскаржилися 59% подружніх пар. Вісім з десяти пар сприймають секс як рутину, займаючись сексом в тому самому місці та в тих самих позиціях. А 79% респондентів, скоріше добре посплять ніж віддадуть перевагу спонтанному сексу серед ночі.

Дві третини тих, хто має позашлюбні відносини, вважає позашлюбний секс дивовижним, у порівнянні зі шлюбним. П’ята частина респондентів, не роздумуючи готова вступити у статевий контакт із незнайомою особою, а четвертина практикує секс “на стороні”, чим урізноманітнює свій регулярний секс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.