Олег Кононов

Головний тренер “Карпат” Олег Кононов прокоментував гру 4 кваліфікаційного раунду Ліги Європи з “Галатасараєм”. “Для “Галатасарая” цей матч вийшов цікавим.

У минулому колі наш суперник вів з рахунком 0:2 у двобої з бєлградським ОФК, але втратив перемогу.

Тепер же “Галатасарай” опинився в протилежній ситуації, але результат залишився тим же. До другого матчу ми підготуємося ще краще, оскільки знаємо, як сильні футболісти суперника.До гри шанси на вихід у груповий етап були рівні, але зараз ми, звичайно, маємо невелику фору”, – цитує Кононова terrikon.dn.ua з посиланням на сайт УЄФА.

Водночас тренер Галатасарая Франк Райкард визнав, що “Карпати” були більш дисциплінованою командою, ніж “Галатасарай”. Це, як повідомляє офіційний сайт УЄФА, визнав тренер турецького клубу Франк Райкаард на прес-конференції після гри.”Нам довелося дуже багато працювати. Після 0:2 до перерви мої гравці були знищені”, – сказав наставник.

“У перерві я попрохав їх грати агресивніше і в атаці, і у захисті. Вони посилили тиск, і завдяки цьому ми відігралися”, – додав він.Райкаард заявив, що “Карпати” дуже добре зіграли в обороні, та виглядали не лише більш дисциплінованими, а й краще організованими за “Галатасарай”.