Johnson & Johnson
Johnson & Johnson просять не продавати шкідливі речі

Компанія Johnson & Johnson (J&J) одержала попередження від Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) про продаж недозволених FDA двох товарів, що є грубим порушенням американських законів і може спричинити до штрафних санкцій.

Як повідомляє агентство АР, в офіційному листі Управління йдеться, що належить J&J компанія DePuy Orthopaedics Inc. пропонує на своєму сайті і каталозі незатверджений медичний прилад Corail Hip System, а також апарат TruMatch Personalized Solution System, який дозволяє хірургові отримати 3-D знімок коліна пацієнта.

FDA закликав DePuy Orthopaedics, виробництво якого знаходиться у Варшаві, негайно припинити продаж Corail Hip System і TruMatch, а також надати Управлінню всю інформацію на техніку для їх аналізу.

“FDA уважно вивчить надану вами інформацію і вирішить чи можливо законно поширювати ваші продукти”, – йдеться в листі американського контрольного відомства.

Напередодні Johnson & Johnson оголосила про відкликання великої партії контактних одноденних лінз, які були продані в Японії та низці інших країн Азії та Європи. Причина відкликання – велика кількість скарг на болі при використанні лінз.

Johnson & Johnson, заснована в 1886 році, випускає споживчу продукцію, фармацевтичні засоби, медичне та діагностичне обладнання. Компанія, штат якої налічує близько 110 тис. чоловік, працює в 57 країнах.

Акції Johnson&Johnson напередодні в Нью-Йорку впали на 78 центів – до $ 58.08.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.