ФІФА
ФІФА високо оцінила шанси Англії на проведення ЧС-2018

Комісія ФІФА, яка прибула інспектувати готовність Англії прийняти чемпіонат світу 2018 року, залишилася задоволена візитом.

За словами її голови Гарольда Майна-Ніколса, делегація залишилася вражена якістю стадіонів і футбольною інфраструктурою.

У своїй заяві глава інспекції ФІФА заявив, що «проведення Кубка світу в Англії в 2018 або 2022 роках може стати відмінним досвідом». Представники Міжнародної федерації футболу побували в Лондоні, Манчестері, Ньюкаслі та Сандерленді.

Не обійшлося і без критики. Єдиним мінусом він назвав невирішене питання з забезпеченням проживання. За словами Майні-Ніколса, рівень державної підтримки, стадіони світового класу, ставлення до гри в країні вже зараз дозволили б провести такий масштабний захід, як чемпіонат світу з футболу.

“Те, що ми побачили тут, безсумнівно, дозволить провести чемпіонат світу. Турнір став би величезним досвідом для країни і залишив би після себе чудову спадщину як населенню Англії, так і всьому світу, – сказав Майні-Ніколлс. – Концепція, запропонована Англією, нам дуже сподобалася. Відповідно до неї, всі збірні будуть розміщені на час першості на базах місцевих професійних клубів. Це гарантує, що всі команди будуть тренуватися в ідеальних умовах”.

Остаточне рішення про те, хто візьме першість планети в 2018 і 2022 роках, буде прийнято 2 грудня в Цюріху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.