Вадим Колесніченко, регіонал
Колесніченко вже хоче полювати

Нардеп від Партії Регіонів Вадим Колесніченко відчув покращення погодних умов і звернувся з листом до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням призупинити розпорядження Кабміну щодо перенесення термінів початку сезону полювання.

В листі відзначається, що мисливці увесь рік готувалися до відкриття сезону, по мірі можливості взяли собі відпустки, оплатили мисливські внески тощо, передає прес-служба депутата. Проте розпорядженням Кабінету Міністрів від 4 серпня 2010, з огляду на високу температуру і небезпеку виникнення пожежі, були перенесені терміни початку мисливського сезону.

«У зв’язку з тим, що на сьогодні погодні умови змінилися на більш сприятливі, прошу розглянути можливість припинення розпорядження Кабінету Міністрів від 4 серпня 2010 № 1588-р про перенесення термінів початку мисливського сезону», – звертається Вадим Колесніченко.

В листі також йдеться про те, що мисливські господарства і мисливці зобов’язуються провести додатковий інструктаж про протипожежні заходи, брати участь на добровільних засадах у патрулюванні мисливських господарств, проведення роз’яснювальної роботи серед місцевого населення, а так само брати участь в гасінні пожеж, що допоможе запобігти виникненню пожеж у лісах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.