БЮТ, рада, депутат
БЮТ боротиметься збором підписів

Київська міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» розпочинає збір підписів киян під зверненням до Верховної ради України не підтримувати ліквідацію районних у місті Києві рад.

Про це на прес-конференції повідомив народний депутат Блоку Юлії Тимошенко, голова київського осередку ВО «Батьківщина» Анатолій Семинога, передає прес-служба БЮТ.

«У Київраді ми мали змогу спостерігати антиконституційний переворот та спробу однієї політичної сили захопити владу. Скасування системи самоврядування раніше відбувалось лише під час окупації Києва, а сьогодні фактично відбувається окупація міста Партією регіонів. БЮТ розпочинає збір підписів киян проти скасування районних рад», – заявив народний депутат А.Семинога, цитує політика прес-служба фракції БЮТ у Київраді.

Народний депутат переконаний, що рішення про скасування районних рад у м.Києві порушує Конституцію та права громадян обиратись і бути обраними. Впровадження цього рішення призведе до скасування соціальних програм, збільшить можливості ПР у використанні адміністративного ресурсу та знизить можливості киян «достукатись» до влади.

«Якщо головним аргументом О.Попова у скасуванні райрад є те, що штат державних службовців роздутий, і він ставить за мету його скоротити, то нехай скоротить чиновників районних адміністрацій або КМДА, а не депутатів районних рад. Адже останні працюють на громадських засадах, не отримуючи зарплатні, на відміну від самого О.Попова»,- запропонував Анатолій Семинога.

«На сьогоднішній день Леонід Черновецький вже ніяк не керує містом, тому було б чесно призначити вибори мера столиці. Адже влада у Києві мусить бути обраною киянами демократично, а не призначена на розсуд Партії Регіонів. Звичайно, біло-блакитні розуміють, що не виграють вибори, бо їхня підтримка серед киян після президентських виборів зменшилась щонайменш удвічі, тому й ідуть напролом», – сказав голова київської ради БЮТ Анатолій Семинога.

Анатолій Семинога додав, що БЮТ також розпочинає збір підписів киян з метою накладення мораторію на підвищення цін на комунальні тарифи у м.Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.