Хосе Родріґес Мояно
Хосе Родріґес Мояно

1-го червня посол відчув себе зле. У лікарні вже зафіксували клінічну смерть. Місяць дипломат відходив у звичайній палаті поруч з іншими пацієнтами столичної лікарні.

Київські кардіологи врятували життя послу королівства Іспанії. Хосе Родріґес Мояно зазнав тяжкого інфаркту міокарда. Коли він потрапив до Олександрівської клініки, лікарі фіксували клінічну смерть. Місяць дипломат відходив у звичайній палаті поруч з іншими пацієнтами столичної лікарні. Нині посол повернувся.

Помітно змарнілий та зі щетиною, але живий, із усмішкою Хосе Родріґес Мояновітається зі своїми рятівниками. Згадує, як 1-го червня він відчув себе зле. У лікарні вже зафіксували клінічну смерть. Опів на третю ночі команда медиків спрацювала швидко і якісно. А далі ще місяць послу довелось оклигувати.

На рівних умовах з усіма пацієнтами лікарні посол провів на звичайному ліжку. Навіть коли йому стало краще, він до палати люкс вирішив не переїжджати. Лікарі кажуть, що був чемним і дотримувався усіх порад.

На питання, чому не поїхав до Іспанії, відповів коротко, що довіряє українським лікарям.

Скориставшись присутністю профільного міністра та представника столичної влади – медики натякають, що фахівці у них хороші, а, от кардіорентген один. Якщо ненароком вийде з ладу, буде біда.

Поки столичні чиновники тільки обіцяють, що все кардіо устаткування в Києві таки запрацює цілодобово, іспанський народ передав Києву та ще шістьом українським клінікам апарати штучної вентиляціїї легенів.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.