Сміття
Сміття не бракує

На підприємстві зазначили, що сміття у місті не бракує. Однак його ховають в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області.

Сміттєспалювальний завод “Енергія” АК “Київенерго” недозавантажений твердими побутовими відходами на 40% від своїх можливостей.

Як повідомляє прес-служба “Київенерго”, місячний обсяг поставок відходів на підприємство має становити 21 тис. тонн. Ще на початку року компанії-перевізники сміття виконували зобов’язання і повністю завантажували завод.

Проте, з лютого 2010 обсяги завезених відходів стали постійно зменшуватися. Наприклад, якщо в січні 2010 року було завезено 21,1 тис. тонн сміття, то в червні – 14,7 тис. тонн, у липні – 12,6 тис. тонн.

Директор заводу “Енергія” Сергій Крикун зазначив, що це не означає, що обсяги утворення відходів у столиці зменшилися.

“Неповність сміттєспалювального заводу” Енергія “свідчить про поховання сміття в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області”, – наголосив Крикун.

За статистикою, щороку в Києві утворюється 1,5 млн. тонн сміття. За офіційними даними ГУ комунального господарства Києва, на заводі “Енергія” спалюється близько 22% сміття, виробленого столицею. Решта відходів відправляються на обладнані або незаконні сміттєві полігони в околицях Києва.

Нагадаємо, завод “Енергія” “Київенерго” є найбільшим сміттєспалювальних заводів України. Він введений в експлуатацію в грудні 1987 року.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.