комар, лихоманка, переносник, комаха
Лихоманка Західного Нілу у Росії

Кількість зареєстрованих хворих лихоманкою Західного Нілу у Волгоградській області в Росії збільшилася до 170 людей, повідомили в обласному управлінні Росспоживнагляду.

«За період з 16 липня по 26 серпня в регіоні зареєстровано 170 випадків лихоманки Західного Нілу у тому числі 152 випадки у Волгограді, п’ять випадків у місті Волзький, а також у Калачевська, Городищенському, Светлоярском, Іловлінском, Михайлівському, Палласовском, Камишинському районах регіону», – сказав представник Росспоживнагляду.

Він зазначив, що стан хворих оцінюється як задовільний, всі вони госпіталізовані і отримують необхідну медичну допомогу.

«Приріст захворілих складає від 6 до 10 чоловік кожен день. Близько 80% постраждалих пов’язують випадки інфікування з відпочинком в природних умовах », – сказало джерело.

Як повідомляв NM, від лихоманки Західного Нілу у Волгоградській області померли вже п’ять осіб. Число хворих за даними на понеділок становило 108 осіб. Основними переносниками лихоманки Західного Нілу є комарі пологів Culex і Anopheles.

Лихоманка Західного Нілу характеризується літньо-осінньою сезонністю. В процес циркуляції вірусу в природі втягнені комарі, кліщі, птахи, гризуни, дикі тварини і ВРХ. Сільське населення, працівники тваринницьких ферм і лісового господарства можуть заражатися від спонтанно інфікованих кліщів, знятих з худоби, роздавлюванні їх і потраплянні вмісту кліща на ушкоджену шкіру, при догляді за хворими тваринами. Вірус Західного Нілу може бути етіологічним фактором різноманітних гарячкових станів (ГРЗ, бронхопневмонія, бронхіт), серцево-судинної системи (міокардит, ревмокардит, гострий ревматизм), центральної нервової системи.

За матеріалами Інтерфакс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.