Французька поліція
Французька поліція

Міністерство праці Франції переглянуло вимоги, що пред’являються до бажаючих працювати в поліції і, серед іншого, скасував обмеження, що стосуються зросту.

До цих пір, згідно з правилами, зріст поліцейського повинен був бути не нижче 1 метра і 60 сантиметрів. Подібні обмеження були введені ще до революції у Франції: вони стосувалися рекрутів королівської армії, пише французька газета “Фігаро”.

Крім того, міністерство праці вирішило відмовитися від загальних обмежень, пов’язаних із співвідношенням росту і ваги бажаючих стати поліцейськими. У міністерстві відзначили, що тепер лікарі будуть розглядати це співвідношення з урахуванням індивідуальних морфологічних особливостей людини.

Тим не менш, залишаються в силі багато вимог, націлені на те, щоб співробітники поліції перебували в хорошій фізичній формі. Наприклад, людина, що не здатна швидко подолати дистанцію бігом в 1300 метрів, не зможе працювати в поліції.

Разом з тим, вимоги до фізичної підготовки тепер будуть різними – залежно від того, в якій саме службі буде працювати людина. Наприклад, співробітникам науково-технічного підрозділу поліції для ефективної роботи потрібно менше витривалості, ніж інспекторам,  повідомляє “Інтерфакс”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.