Муаммар Каддафі
Каддафі за 5 млрд. євро зупинить міграцію "чорних" до Європи

У ході офіційного візиту до Риму з нагоди другої річниці підписання Договору про дружбу між Лівією та Італією лівійський лідер Муаммар Каддафі зажадав від Європейського Союзу 5 мільярдів євро на рік для стримування нелегальної імміграції з інших країн Африки, щоб Європа не стала такою ж чорною як Африка.

«Лівія вимагає від Європейського Союзу, – заявив Каддафі, – щорічного внеску як мінімум в 5 мільярдів євро для заслону на шляху небажаної імміграції. Необхідно підтримати армію, яка бореться з нелегальною імміграцією, оскільки в іншому випадку Європа може стати чорною, як Африка. Італія, – додав лівійський лідер, – повинна переконати своїх європейських союзників прийняти лівійське пропозицію ».

Договір про дружбу між Італією та Лівією, укладений у 2008 році, передбачає координацію дій з боротьби з нелегальною імміграцією, в тому числі спільне патрулювання в Середземному морі і передачу Італією Лівії для цих цілей технічних засобів, включаючи катери берегової охорони.

В офіційному листі, направленому організацією Amnesty International італійському прем’єр-міністру Сильвіо Берлусконі, висловлено вимогу надати тиск на лівійського лідера з метою припинення в Лівії тортур і прочуханки жінок та скасування в майбутньому смертної кари.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.