Азаров, Янукович
Кабмін виділив на лікування депутатів майже 20 мільйонів гривень

Кабінет Міністрів виділив Державному управлінню справами 100,239 млн. гривень, зокрема, на обслуговування Президента, лікування депутатів Верховної Ради та керівного складу органів державної влади.

Про це йдеться в постанові 683 від 30 липня.

Зокрема, на обслуговування діяльності Президента, Адміністрації Президента та інших державних органів управління виділено 15,698 млн. гривень, на інформаційно-аналітичне, організаційне та матеріально технічне забезпечення Президента – 11, 345 млн. гривень, на створення системи інформаційно-аналітичного забезпечення Адміністрації Президента – 494,4 тис. гривень.

На санітарно-медичне обслуговування депутатів Ради і керівного складу органів державної влади виділено 14, 613 млн. гривень, на клінічно-амбулаторне обслуговування депутатів Ради і керівного складу органів державної влади виділено 4,5 млн. гривень.

21,5 млн. гривень виділено на фінансову підтримку санаторно-курортних закладів Держуправління справами.

Решта коштів розподілені по інших статтях видатків управління.

Всього цією постановою уряд забрав у Міністерства фінансів із загального фонду державного бюджету на 2010 рік з бюджетної програми «Державні капітальні витрати» і перевизначити між міністерствами і відомствами 1,593 млрд. гривень.

за матеріалами: mediaua.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.