Гривні, гроші
Кабмін надіється виплатити до кінця року 1 млрд. грн. заборгованості по з/п

Кабінет міністрів затвердив план невідкладних заходів із виплати заборгованості із заробітної плати, реалізація якого сприятиме подоланню заборгованості до кінця 2010 року не менше ніж на 1 млрд. гривень.

В департаменті інформації і масових комунікацій секретаріату Кабінету міністрів повідомли, що відповідне розпорядження Кабмін прийняв на засіданні 11 серпня.

За цим рішенням, уряд доручив центральним і місцевим органам виконавчої влади здійснити в певні терміни невідкладні заходи із виплати заборгованості із зарплати. Зокрема, заплановано проведення засідань колегій і тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із зарплати та інших соціальних виплат. Профільні відомства щонеділі повинні подавати інформацію про заборгованість із заробітної плати Мінпраці, Мінфіну, Генпрокуратури, МВС, ДПА і Державного казначейства для прийняття ними заходів відповідно до законодавства.

Крім того, до 20 вересня центральні і місцеві органи виконавчої влади повинні провести на підприємствах державної і комунальної форми власності, які мають заборгованість із зарплати, аналіз витрат на утримання адміністративно-господарського апарату, легкового автотранспорту, добродійність і тому подібне і прийняти рішення про їх скорочення, внісши відповідні зміни до фінансових планів на 2010 рік. Уряд також доручив центральним і місцевим органи виконавчої влади прийняти заходи із недопущення бюджетними установами кредиторської заборгованості суб’єктам господарської діяльності за виконані роботи, надані послуги і отримані матеріальні цінності.

Уряд зобов’язав центральні і місцеві органи виконавчої влади забезпечити в 2010 році своєчасну виплату зарплати за час щорічної відпустки педагогічним і науково-педагогічним працівникам.

Реалізація Плану сприятиме подоланню заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств, установ і організацій до кінця 2010 року не менше ніж на 1 млрд. гривень.

Джерело: finance.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.