Сільвіо Берлусконі
Сільвіо Берлусконі

Італійська газета Corriere della sera повідомила про те, що Массімо Чанчіміно, передав до прокуратури документ, що прямо вказує на зв’язки прем’єр-міністра  Італії Сільвіо Берлусконі з мафією. Массімо Чанчіміно – син колишнього мера Палермо Віто Чанчіміно, який був засуджений за зв’язки з мафією. Віто Чанчіміно помер у 2002 році.

Мова йде про записку його батька мафіозному босові Бернардо Провенцано, в якій зазначено: «… З отриманих мною від Берлусконі 100 мільйонів лір 75 призначаються Бенедетто поцупив, а 25 мільйонів – моєму синові Массімо». Бенедетто Спері був у той час правою рукою і особливо довіреною особою Бернардо Провенцано.

Записка була написана у 2001 році. Тоді партія Берлусконі здобула на Сицилії переконливу перемогу відразу на двох виборах – загальних і регіональних і, ймовірно, гроші могли бути компенсацією за голоси виборців, гарантовані мафією.

На даний момент проводиться графологічна експертиза та експертиза паперу, на якому була написана записка. Це перші серйозні звинувачення Берлусконі у зв’язку з діяльністю мафії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.