Intel, інтел
Intel

Intel Corp., найбільший в світі виробник напівпровідників, купує компанію Wireless Solutions Business (WLS) – підрозділ німецької компанії Infineon, що випускає чипи для смартфонів. Суму угоди оцінюють в $ 1,4 млрд.

Про це йдеться в повідомленні Intel. Після завершення операції, яке заплановане на I квартал 2011 року, WLS продовжить працювати як окрема компанія. Купівля WLS дозволить Intel розширити список послуг в області бездротового зв’язку, додавши до Wi-Fi і 4G WiMAX можливості підрозділу Infineon в області 3G, відзначили в Intel.

Угода допоможе Intel збільшити виробництво чіпів для смартфонів. У минулому році WLS отримала виручку у розмірі $1,2 млрд.

Купівля WLS є другим великим придбанням Intel в серпні. Раніше компанія оголосила про покупку McAfee, розробника антивірусного програмного забезпечення для захисту даних. Цю операцію оцінюють в $7,68 млрд.

Купуючи нові активи, Intel прагне зменшити свою залежність від ринку персональних комп’ютерів, на частку яких припадає понад 90% продаж компанії. У п’ятницю Intel знизила прогноз по виручці на III квартал. Очікують, що виторг складе $11 млрд у порівнянні з попереднім прогнозом на рівні $1,2-12 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.