SsangYong
Mahindra розпочала процес поглинання Ssang Yong

Провідний машинобудівний концерн Індії Mahindra & Mahindra Ltd. підписав меморандум про взаєморозуміння з південнокорейським автовиробником SsangYong Motor.

Як мовиться в поширених сьогодні матеріалах Mahindra, наступним кроком у процесі поглинання SsangYong стане проведення due diligence південнокорейської компанії, після чого планується укласти підсумкові угоди по покупці. Сума операції і її умови не повідомляються.

За словами управляючого директора Mahindra Ананда Махіндри, Південна Корея на сьогодні є одним зі світових лідерів у галузі виробництва автомобілів. При цьому А.Махіндра також зазначив, що придбання SsangYong значно зміцнить позиції Mahindra на світовому ринку автовиробників.

12 серпня поточного року SsangYong назвав Mahindra найбільш відповідним покупцем свого бізнесу. Як йшлося в заяві SsangYong, рішення вибрати Mahindra було ухвалене на основі аналізу заявок, поданих претендентами. Серед оцінюваних параметрів порівнювалися ціна покупки, подальші плани по управлінню SsangYong після його придбання, а також гарантії збереження робочих місць для нинішніх співробітників південнокорейської компанії.

Крім того, індійська компанія зобов’язана була внести заставу у розмірі 5% від вартості операції. Не дивлячись на те, що сума покупки не повідомлялася, за неофіційними даними, індійський концерн запропонував за SsangYong 480 млн дол.
SsangYong Motor була заснована в 1954 р. і є однією із найстарших у Південній Кореї компаній з виробництва автомобілів і найдрібнішою в своєму секторі. Компанію виставили на продаж у травні 2010 р. після двох років безперервних фінансових проблем, через які керівництво SsangYong було вимушене подати заяву до суду по банкрутствах з проханням захистити компанію від домагань кредиторів. SsangYong зверталася за фінансовою допомогою до уряду Південної Кореї, але дістала відмову.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.