Hollywood Голівуд
Hollywood б'є рекорди по касових зборах цього літа

Економічні негаразди не позначилися на розмірі касових зборів від прокату фільмів в кінотеатрах США. Цього літа вони досягли $4,35 мільярда. Це на $100 мільйонів більше, ніж влітку минулого року, і це рекордно високий показник в історії американського кінематографа. Про це свідчить опубліковане в понеділок дослідження, проведене Полом Дергарабедяном, провідним аналітиком інтернет-видання “Голлівуд”, що спеціалізується на вивченні ринку кіно і телебачення.

Автор доповіді вбачає причину зростання касових зборів у збільшенні вартості квитків у кіно через високу популярності фільмів 3D зображенні. У той же час, їх висока ціна позначилася на відвідуваності кінотеатрів у США. Цього літа було куплено 552 млн квитків. Це найнижчий показник з 2005 року (563,2 мільйона квитків).

Дана тенденція простежується протягом усього поточного року. Так, з 1 січня по 22 серпня касові збори в США перевищили $7,3 мільярда – на 4,3% більше, ніж за аналогічний період 2009 року. Кількість проданих квитків при цьому скоротилося на 1,26 відсотка до трохи більше 933 мільйонів. Середня вартість кіносеансу виросла з 7,46 до 7,88 долара, повідомив аналітик.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.