росія_грузія
акції на підтримку Грузії і проти окупації країни Росією відбулися в 34 країнах світу

ТБІЛІСІ, 9 серпня. Протягом останніх трьох днів акції на підтримку Грузії і проти окупації країни Росією відбулися в 34 країнах світу. Про це журналістам повідомив сьогодні державний міністр Грузії з питань діаспор Папуна Давітая.

За його словами, в акціях взяли участь не тільки представники грузинської діаспори за кордоном, але й корінні жителі іноземних держав – німці, бельгійці, чехи та інші. В акціях взяли участь також люди, які проживають за кордоном – чеченці, інгуші, азербайджанці та інші. «Так що це був не тільки власне грузинський протест, але і протест всього вільного світу», – сказав Давітая.

На його думку, «це ще раз підтверджує, що Грузія і весь вільний світ не змиряться з беззаконням, яке діється в нашій країні». Держміністр подякував грузинській діаспорі і закордонним учасникам акцій за їх зусилля.

Нагадаємо, 7-8 серпня Грузія відзначала другу річницю серпневої війни 2008 року. 5 серпня в країні розпочався Тиждень пам’яті жертв війни «Червоний мак», ініційована грузинською газетою Prime Time, У її рамках пройшли різні заходи, включаючи презентацію книги «Герой», виданої самою газетою. Однойменна рубрика існувала в ній після серпневої війни 2008 року, і книжка вийшла за її матеріалами. Зібрано в ній 170 історій. Певна кількість книг видано для незрячих, зі шрифтом Брайля. У Тижні пам’яті беруть участь представники громадськості, люди різних спеціальностей, політики, в тому числі й опозиційні.

за матеріалами: ИА «Росбалт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.