Грузія, прапор
Грузія отримає допомогу від США

Грузія безоплатно отримає від США 83 млн дол. Як передав Перший (громадський) канал Грузинського телебачення, це останній транш із допомоги в розмірі більше ніж 1 млрд дол, яку Вашингтон надав Тбілісі після військових дій на Кавказі в серпні 2008 р..

Кошти призначені для відновлення муніципальної інфраструктури, зруйнованої в серпні 2008 р., поліпшення житлових умов громадян, що постраждали під час військових дій. “Це остання частина загального обсягу допомоги від США. Вона призначена для тих, хто найбільше постраждав, хто за останні 20 років не може повернутися в рідні будинки, і тих, хто не зміг отримати користь від економічного зростання, яке протягом останніх п’яти років є в країні “, – розповів журналістам посол США в Тбілісі Джон Бас.

За словами міністра фінансів Грузії Кахи Баїндурашвілі, “обіцяна допомога отримана вже повністю, і цей останній транш буде спрямовано на поліпшення житлових умов вимушено переміщених осіб”. За його словами, на виділені кошти, зокрема, буде відремонтовано понад 200 об’єктів, в яких проживають біженці з Абхазії і Південної Осетії.

У середині липня грузинські біженці отримали допомогу і від Євросоюзу – у розмірі 23 млн євро.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.