Київрада
Київрада

Черновецький зі своєю «молодою» командою заклав «вибухівку» під житлово-комунальне господарство столиці. Про це заявив депутат Київради, член постійної комiсiії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, член міжфракційного об’єднання «Кияни передусім!» Микола Гоцький, коментуючи інформацію АК «Київенерго» про те, що у Києві кожні 2 години відбувається прорив тепломереж.

«Сьогоднішній стан тепломереж та водовідведення в столиці знаходиться у аварійному стані. Черновецький та його «молода команда» за ці роки не зробили нічого для їх реконструкції чи заміни. Фактично, під житлово-комунальний комплекс закладено «вибухівку» уповільненої дії, коли ніхто упевнено не може сказати, де й коли завтра прорве», – відзначив він.

Гоцький підкреслив, що останніми роками в Києві застосовувалася дивна практика, коли в одному й тому ж місці ремонт мереж робився двічі, а то й тричі, натомість там, де дійсно аварійні труби, нічого не було зроблено.

«Навіть ті кошти, що виділялися на ремонт тепломереж, використовувалися неефективно. Складається враження, що команда Черновецького застосовувала тактику «випаленої» землі, що може перетворити столицю в «Алчевськ-2», – підсумував депутат Київради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.