Google
Google впроваджує телефонні дзвінки через Gmail

Американський інтернет-гігант Google Inc. презентував новий сервіс, який дозволяє дзвонити на будь-який стаціонарний або мобільний телефон прямо з пошти Gmail. Для цього буде потрібно встановити спеціальні плагіни для голосового та відеочату.

Новий сервіс дозволяє безкоштовно телефонувати по США і Канаді, проте за міжнародні дзвінки доведеться платити, повідомляється на офіційному блозі інтернет-гіганта. Для прикладу, вартість дзвінка на стаціонарний телефон до Львова або Києва коштуватиме абонентам 0,10 центів за хвилину, а на мобільний українського оператора – 0,15 центів.

Раніше інтернет-гігант презентував можливість здійснювати дзвінки з одного комп’ютера на інший. Очікується, що нововведення Google складе помітну конкуренцію лідеру на ринку інтернет-телефонії Skype, оскільки новий сервіс інтегрований безпосередньо в пошту. Це позбавляє користувачів від необхідності встановлювати додаткові програми.

При цьому, як стало відомо на проведеній вчора прес-конференції, Apple, як і раніше відмовляється схвалити безкоштовний додаток Google Voice для iPhone. Скандал розгорівся в липні 2009 року після того, як Apple виключила Google Voice з каталогу App Store. Справа в тому, що відправити SMS або поговорити по телефону через Google Voice можна за нижчими цінами, ніж ті, які пропонує AT&T, офіційний оператор iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.