Google
Google купив SocialDeck

Корпорація Google оголосила про придбання стартапу SocialDeck, що спеціалізується на розробці ігор для iPhone, соціальної мережі Facebook і смартфону BlackBerry. Умови угоди не повідомляються.

За інформацією обізнаних джерел, зараз Google веде переговори з лідерами ринку розробки онлайн-ігор – Playdom, Zynga і Playfish, які будуть робити контент для нового сервісу. Завдяки цьому придбанню Google зробила ще один крок у сторону створення цілої мережі власних соціальних проектів. На думку деяких аналітиків, їм цілком під силу конкурувати з Facebook, який зараз активно розвиває свій рекламний бізнес і налічує понад 500 мільйонів користувачів.

SocialDeck була заснована в 2008 році “з метою об’єднання друзів через соціальні ігри всіх типів на нових мобільних пристроях”, – повідомляється на офіційному сайті компанії. SocialDeck використовує власну ігрову платформу, що дозволяє користувачам одночасно входити в гру з соціальних мереж або мобільних пристроїв.

Минулого тижня Google купив компанію Angstro. Цей стартап розробив ряд програм, що дозволяють користувачам шукати нові фотографій на Facebook або створювати свої адресні книги, що працюють в режимі реального часу. Умови цієї угоди також не були розкриті.

Раніше в цьому місяці інтернет-гігант також придбав Slide Inc., Який спеціалізується на створенні користувальницьких віджетів в соціальних мережах. Таким чином, Google формує команду розробників, які мають великий досвід у розробці додатків для соцмереж.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.