kyiv
головний архітектор Києва проти зведення хмарочосів

Новий головний архітектор Києва Сергій Целовальник категорично проти зведення 48-поверхової висотки за готелем Дніпро на Європейській площі, пише газета Сегодня.

Як відзначає видання, висотну будівлю в центрі столиці планували побудувати до 2012 року, але досі проект не узгоджений.

“За адресою Хрещатик, 5, де спроектований висотний готель, зараз розробляється новий проект, з меншою поверховістю”, – сказав Целовальник. За його словами, швидше за все, висотну будівлю обріжуть до 15-20 поверхів, щоб вона не виступала над забудовою центру.

У своєму інтерв’ю новий головний архітектор Києва також зазначив, що хоче переробити центр столиці.

“Питання Майдану – гостре. У мене втягується голова в плечі, коли я проїжджаю по ньому і бачу ці скельця. Мені незручно як архітектору, що їх наваяли”, – сказав Целовальник.

Зокрема, головний архітектор Києва висловив незадоволення щодо монумента Незалежності в центрі міста.

Целовальник: Мене бентежить, що десята річниця Незалежності України була виражена у вигляді тиранічного символу – колони, забитої в центр площі

“Мене бентежить, що десята річниця Незалежності України була виражена у вигляді тиранічного символу – колони, забитої в центр площі”, – зазначив Целовальник.

Тим часом колишній головний архітектор і співавтор проекту Майдану Сергій Бабушкін не вважає, що Майдан Незалежності потрібно перебудовувати.

“Там все правильно і гармонійно. І перш ніж приступати до якихось робіт, треба поговорити з живими авторами”, – сказав Бабушкін.

Нагадаємо, в лютому 2009 року містобудівна рада Києва затвердила передпроектні пропозиції з будівництва 160-метрової будівлі на Європейській площі. У листопаді 2009 року на Європейській площі почали проводити підготовчі роботи до будівництва 48-поверхової висотки.

Як повідомлялося вчора, 10 серпня, конкурсна комісія прийняла рішення призначити начальником Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, головним архітектором Києва Сергія Целовальника.

за матеріалами: Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.