Жіночий рух FEMEN спільно з українськими байкерами провели альтернативне святкування Дня Незалежності України – активістки осідлали потужні байки і прокотилися по центру Києва, стартувавши з Софіївською площі.

Дівчата скандували: “Незалежність – це ми!”, “Незалежність – свято вільних!”.

Жіночий рух FEMEN вважає, що традиційне святкування із промовами не має нічого спільного з незалежністю української держави. Це пережиток радянського пафосу, який в сучасних умовах виглядає безглуздо і служить скоріше для прикриття зовсім антипатріотичних прагнень влади, стверджують дівчата.

“Незалежність – це свобода слова і волевиявлення, це верховенство права, це рівні можливості, перспективи розвитку. Ми щасливі бачити, що незважаючи на всі репресії, ми, український народ, не опускаємо руки і доводимо свою належність до “козацького роду”, а не бандитського кодла. Тіла і душі FEMEN належать тільки незалежній Україні!”, – заявила Олександра Шевченко, активістка руху.

Вона наголосила, що активісти її руху вітають українок, з “нашим національним святом Днем Незалежності, святом вільного духу!” .

Опісля дівчат затримали і доставили в Шевченківське відділення міліції. Активісткам інкримінували адміністративне правопорушення за статтею дрібне хуліганство. Однак до суду справа не дійшла і дівчат відпустили з нагоди свята.

FEMENістки

FEMENістки

FEMENістки

FEMENісткиДжерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.