Gmail
Gmail стає ще розумнішим

У пошті Gmail з’явилася нова функція, яка може стати справжнім порятунком для тих, хто активно користується електронною поштою. З сьогоднішнього дня в налаштуваннях облікового запису можна активувати папку “Пріоритетні” (в англомовному варіанті – Priority Inbox).

По суті це альтернативне відображення папки “Вхідні”, в якому листа сортуються не лише за датою, але і за важливістю.

Початково Gmail сама спробує визначити, що важливіше для користувача. Вгадати у системи виходить не завжди, але давши їй пару підказок, помітивши ті чи інші листи пріоритетними (або, навпаки, знявши відповідну позначку з помилково визнаного важливим листа), її можна дуже швидко навчити. Крім того, функція реєструє, на листи від будь адресатів ви відповідаєте, і згодом позначає як пріоритетну всю пошту від них.

Враховується також, з ким користувач найчастіше обмінюється повідомленнями, листується чату, і навіть які ключові слова містяться в читаних листах. У папці “Пріоритетні” можна вибрати різні блоки відображуваних листів – наприклад, “Важливі і непрочитані”, просто “Важливі” і “Інші”. Можна додати і власні групи, які формуються за допомогою фільтрів по темі листа або відправнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.