львів2012
Джанні Інфантіно перевірить підготовку Львова до Євро 2012

Завтра, 11 серпня Львів відвідає з інспекційним візитом делегація високопосадовців УЄФА. Очолить делегацію генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Джанні Інфантіно ознайомиться з ходом будівництва нового терміналу львівського аеропорту, побуває на будівельному майданчику стадіону по вул. Стрийській-Кільцевій дорозі огляне фан-зону неподалік Національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької. Візит розпочнеться 11 серпня з інспекції Львова, після чого делегація вирушить в Донецьк. Наступного дня, 12 серпня, делегація відвідає Харків та Київ, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

Візит генерального секретаря УЄФА здійснюється напередодні засідання Наглядової ради УЄФА Євро-2012, яке пройде наприкінці вересня цього року в Ньоні, а його результати ляжуть в основу звіту і стануть предметом обговорення керівництвом УЄФА та проекту Євро-2012.

Метою візиту є ознайомлення зі станом підготовки інфраструктури до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, обговорення з представниками уряду України та міст-господарів ходу реалізації проектів, що здійснюються в рамках підготовки до фінального турніру УЄФА Євро 2012.

В центрі уваги експертів, серед яких також операційний директор УЄФА Мартін Каллен, будуть всі складові підготовки, зокрема дотримання графіків робіт з будівництва та реконструкції аеропортів усіх міст-господарів, а також спорудження стадіонів у Києві та Львові, та створення ефективних команд з управління ключовими об’єктами.

за матеріалами: Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.