FEMEN
Турецькі хлопці не задовільнили дівчат FEMEN

Жіночий рух FEMEN напередодні матчу між львівськими «Карпатами» і турецьким «Галатасараєм», звертається до Львівської міської ради з вимогами заборонити уболівальникам «Галатасарая» відвідання Львова.

“А вболівальників «Карпат» ми закликаємо підтримати цю ініціативу, і не дозволити «турецьким мачо» з поганою славою господарювати в культурній столиці України. Ми впевнені, що приїзд турецьких уболівальників на гру з «Карпатами» призведе до зростання проституції та секс-туризму в місті Львові“, – йдеться в заяві організації.

За словами FEMENісток, Туреччина вже давно є зоною сексуального рабства для українських жінок, а турки – основними споживачами сексуальних послуг в Україні. Згідно із зібраними FEMEN статистичними даними разом з Інститутом політичних, соціологічних і маркетингових досліджень ім. Т. Шевченка, 52% молодих українських дівчат отримували непристойні пропозиції саме від турків.

“Такі жорсткі заходи можуть стати перевіркою для української влади перед майбутнім Чемпіонатом Європи з футболу, під час якого наплив секс-туристів буде в рази більше. Якщо не припинити це ганебне явище зараз, то ми ризикуємо перетворити мільйони українських дівчат у сексуальні мішені для туристів у 2012 році”, – йдеться у повідомлені.

FEMEN продовжує наполягати, що тільки криміналізація клієнта повії до Євро 2012 послужить протидією «борделізаціі» України. Дана ініціатива закріплена в законопроекті № 5223 від 14 жовтня 2010 р., який до цих пір знаходиться у стадії розгляду у Верховній Раді України.

“Ми сподіваємося, що відомий на всю Україну львівський патріотизм та принциповість покладуть край інституту псевдофутбольних фанатів, для яких футбол – лише зручний привід для хуліганства та проституції. Нам не потрібні такі уболівальники! Захистимо українських дівчат від цієї «дикої орди» разом!”, – закликають дівчатка з рух FEMEN.

Нагадаємо, у четвер, 26 серпня відбудеться у Львові матч Ліги Європи між ФК “Карпати” та турецьким “Галатасараєм”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.