автомобіль, завод
Китайці збільшили експорт авто

Китайські автовиробники відправили за межі країни вдвічі більше автомобілів ніж роком раніше.

За даними Китайської асоціації автовиробників (Саами), в минулому місяці експорт легкових і легких комерційних автомобілів з Піднебесної склав 46,5 тисячі штук, що на 107% перевищує торішній показник. Втім, липневий експорт виявився на 10,3% нижче червневого, пише Finamauto.Ru. Як відзначають в Саами, це всього лише сезонні коливання, зумовлені періодом літніх відпусток.

У липні експорт легкових автомобілів китайського виробництва склав 25,5 тис. одиниць – це всього лише на 1,6% більше, ніж роком раніше. Основний приріст експорту був досягнутий за рахунок комерційних автомобілів. Їх постачання за кордон склали 21 тисячу одиниць, що на 66% більше минулорічного липневого показника.
За сім місяців 2010 року автомобільний експорт Китаю виріс на 75,3% і склав 288,9 тисячі машин. У ТОР-5 автовиробників-експортерів у січні-липні увійшли Chery Auto (46,9 тис. од.), Changan Auto (36 тис. од.), Great Wall Motor (32,8 тис. од.), Dongfeng Motor ( 25,5 тис. од.) та Beijing Auto (20,9 тис. од.).

Можна відзначити, що загальне уповільнення зростання експорту в липні торкнулося не всіх компаній. Компанія Chery Auto, провідний недержавний автовиробник Китаю, потроїла свій експорт і довела його до 8834-х одиниць. З них близько тисячі машин пішло до Росії.

Як повідомляв NM, обсяг експорту китайських товарів у липні збільшився в порівнянні з тим же періодом минулого року на 38,1% – до рекордних $ 145,5 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.