Анна Сєдокова
Анна Сєдокова

Українська співачка Анна Сєдокова вирішила розповісти жінкам про те, як треба кохати. Свою наступну книгу вона присвячує сексу.

Екс-солістка групи “ВІА Гра” Анна Сєдокова, вже рік живе в Америці, поділилася в інтерв’ю своїми планами на майбутнє. Так, після успішної презентації своєї книги “Мистецтво спокуси” красуня вирішила стати професійною письменницею.

Розвивати в літературі Анна буде свою улюблену тему стосунків між статями, і її наступне творіння буде присвячено сексу.

“Я вважаю, що секс є фундаментом відносин і тому про нього потрібно знати якомога більше. Багато дівчат бояться бути розкутими. І даремно. Чоловіка потрібно дивувати. Іноді добре приміряти на себе зовсім невластиві вам ролі. Але в той же час не можна замикатися на ньому. Самою отримати кайф під час сексу не менш важливо, ніж принести задоволення йому. Загалом, докладніше я напишу про це в книзі. Чекайте”, – пообіцяла Сєдокова.

Як розповідає сама новоявлена письменниця, матеріал для своїх творів вона черпає з власного досвіду. Анна впевнена, що завдяки її пораам читачки теж знайдуть щастя в особистому житті, як і вона сама – за її словами, нещодавно бойфренд Максим зробив їй пропозицію.

Але співачка зізнається, що заміж не поспішає, тому що не вважає, що закоханим потрібен штамп у паспорті. До того ж, Максим з розумінням ставиться до того, що у подруги були і є шанувальники, тому, не прагне прив’язати її до себе. Сама Сєдокова вважає такий підхід правильним, адже, на її думку, необов’язково ховати себе в чотирьох стінах.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.