Віктор Ющенко

Екс-президент Віктор Ющенко продовжує жити в президентській резиденції у Конча-Заспі під Києвом. Як повідомляє газета ”

Kyiv Post“, він досі не звільнив державну резиденцію, хоча покинув високу посаду на початку року.

Небагатослівний охоронець добре охоронюваного маєтку непрямо підтвердив, що Ющенко можна знайти в Конча-Заспі для інтерв’ю.

Водночас, за інформацією джерел видання, зараз екс-президент України більше часу проводить за кордоном. Прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова повідомила, що екс-президент не буде жити у Конча-Заспі постійно.

“Ющенко проживає в Конча-Заспі тимчасово, поки його будинок у Нових Безрадичах не відремонтують після пожежі, яка трапився у квітні. Чи український президент повинен жити на вулиці? Давайте ставитися до президента України з повагою”, – сказала Ванникова.

При цьому вона не змогла пояснити, чому Ющенко не вибрав для тимчасового проживання свою київську квартиру або дачу біля Яремі на західній Україні. Ющенко, йдучи з посади президента, заявляв, що погодиться з будь-яким рішенням Віктора Януковича свого подальшого проживання у резиденції: “Скаже (Янукович): на вокзалі – буду на вокзалі, скаже за законом, є таке рішення – я його прийму”.

Заступник голови адміністрації нинішнього президента Ганна Герман, пояснюючи ситуацію, сказала: “Леонід Кравчук зберіг за собою президентську резиденцію, так само й Леонід Кучма. Чому ж не дозволити президентові Ющенку так само залишатися в його резиденції? Врешті-решт, це традиція країни”.

Герман не розкрила подробиць, а за подальшими поясненнями запропонувала звертатися в Держуправління справами. Там повідомили, що на підтримку держрезиденцій у Конча-Заспі щорічно витрачається більше 2 млн. дол., але докладніше не розповіли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.