Красива жінка
Красиві жінки піддаються певній дискримінації

Красива зовнішність може перешкодити дівчині або жінці бути найнятої на роботу, яка найчастіше асоціюється з мужністю, такий висновок зроблено в останньому дослідженні Школи бізнесу Університету в Колорадо.

Привабливі представниці слабкої статі відчувають на собі дискримінацію, коли намагаються отримати роботу, де зовнішність не дуже важлива. У список цих професій американські дослідники включають менеджера досліджень і розвитку, фінансового директора, інженера-механіка та інженера-будівельника.

Крім того, красивим жінкам нелегко отримати роботу в якості начальника охорони, продавця господарського магазину, тюремного охоронця і водія вантажівки.

“У цих професіях жіноча привабливість може бути вкрай негативна для роботодавця, – цитує Reuters дослідника Стефані Джонсона, який додає, що для багатьох красива жінка більше підходить для роботи секретаря.

Дослідження, результати якого опубліковані в останньому номері журналу Journal of Social Psychology, проводилося серед співробітників відділу кадрів різних компаній. Усім їм були видані 55 анкет жінок і 55 чоловіків анкет з фотографіями з єдиним питанням для якої професії претенденти найкраще підходять.

У той же час, дослідники відзначає, що зовні красиві люди завжди має перевагу на ринку праці. Вони зазвичай отримують більш високу зарплату, легше зараховуються до університету і частіше обираються на виборні посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.