преса, ЗМІ, цензура, тиск
До зникнення Климентєва причетні люди в погонах

До зникнення Харківського журналіста Василя Климентьєва причетні “перевертні” в погонах. Про це заявив депутат Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.

За інформацією Москаля, Климентьєв уже не живий.

“Насправді цей злочин було скоєно у міліцейському середовищі, і скоєний у боротьбі за владу, а саме – за посаду керівника Харківського обласного управлінні внутрішніх справ“, – заявив депутат.

За словами Москаля, зараз  харківською міліцією керує Мартинов, якого хочуть змінити на Денисюка, і в цього призначення було багато супротивників.

“Що у такому випадку роблять? Шукають компромат на претендента, та використовують ЗМІ. І група співробітників міліції, і бувших, і діючих, які повинні бути відомі всій Харківській міліції, попросили Климентьєва, щоб він зробив фото дачі Денисюка і почав серію публікацій негативного характеру про нього”, – розповів Москаль.

“Вони показали журналісту, де знаходиться ця дача, але перед нею озеро і здалеку сфотографувати її складно. Журналіст сказав, що ввечері візьме човна, і сфотографує її зблизька. Після того знайшли пустий човен, в човні – його мобільний, а самого журналіста не знайдено до сьогоднішнього дня”, – додав депутат.

Москаль вважає, що цю справу Генеральна прокуратура повинна витребувати з МВС, інакше це буде черговий скандал і справа “Гонгадзе-2“.

На питання, чи зниклий журналіст ще живий, Москаль сказав: “Дай бог, щоб я помилився, але ті обставини, що сьогодні є, і наявна в мене інформація говорять про те, що його, на жаль, в живих вже нема”.

Як повідомляв NM, дружина Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. У ході перевірки встановлено, що 11 серпня головний редактор “Нового стилю” виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі “БМВ” сріблястого кольору у невідомому напрямку.

Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив карну справу за статтею “навмисне вбивство” за фактом зникнення головного редактора місцевої газети “Новий стиль” Василя Климентьєва.

За надання достовірної інформації, що допоможе встановити місцезнаходження зниклого, міліція пропонує 20 тис. грн..

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.