Динамо
Динамо vs Аякс 1:1

У Києві завершився матч Ліги Чемпіонів Динамо – Аякс.

Перший тайм динамівці почали досить динамічно, створивши біля воріт суперника низку небезпечних моментів. Проте перша половина так і закінчилася з рахунком 0:0.

Другий тайм команди розпочали при рівній грі. Хід матчу помінявся на 55-ій хвилині – Гармаш порушує правила, використовуючи нечистий підкат у центрі поля. Динамівець дістає другого гірчичника (30” – перша жовта картка), який перетворюється у червону картку. Виконуючи цей штрафний, на 56-ій хвилині, Аякс забиває гол: подачу з центра поля підрізає головою Вертонген і воротар динамівців Максим Коваль не зміг дотягнуться до м’яча, що летів у кут воріт. Верхову боротьбу голландцю програв Алмейда.

Динамо грає у меншості.

На 66-ій хвилині надію динамівцям дає Гусєв: Коваль вибив м’яч зі своїх воріт і, після недовгої боротьби в центрі поля, Олег Гусєв перший підхопив шкіряну кулю і майстерно реалізував вихід один на один з воротарем Аякса Мартеном Стекеленбургом.

Матч закінчився з рахунком 1:1. Для гри у меншості матч видався непоганим для Динамо: і вівці цілі і вовки наїлися.

Матч-відповідь у Амстердамі відбудеться 25 серпня.