Діма Білан
Діма Білан

Улюбленця всіх дівчат і переможця «Євробачення» Діму Білана, зовсім недавно можна було побачити в компанії двох величезних чоловіків – його охоронців. Охорона була до того суворої що до співака не можливо було ніяк підібратися. Мабуть однією  із причин звільнення своєї охорони стало й це.

Вже на конкурс дитячої «Нової хвилі» Діма Білан приїхав уперше за кілька років без супроводу своєї охорони.

Чим завинили хлопці залишається загадкою, як для журналістів, так і для колег співака.

“Я тепер нарешті можу спокійно виходити з дому один, без озброєної охорони. Я вдячний їм за допомогу. Вони були зі мною 24 години”, – поділився співак з журналісти і колегами.

Охорона Білану знадобилася після смерті його першого продюсера, Юрія Айзеншпіса. Тоді за перспективного артиста розгорнулася ціла війна.

“Знаєте, не шукайте скандал там, де його немає! Коли Юрія не стало, на мене багато чого упало. Якісь люди, не буду їх називати, достатньо довго і наполегливо примушували мене підписати контракт, – зізнався він. – Я довго чинив опір і не підписав ніяких з ними угод. Мені погрожували. Постійно надходили і телефонні погрози. Можна сказати, що я знаходився до нещодавнього часу в постійному стресі. І саме в цей момент у мене з’явилася охорона – вибору у мене не було. Зараз я можу сказати, що моєму житті ніхто і ніщо не загрожує, тому охорони тепер у мене немає”, – сказав Білан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.