Чорногорія
Чорногорія

Інвестуй 500 тис. євро ($ 657 тис.) в економіку Чорногорії та отримай громадянство цієї невеликої балканської країни, яка є кандидатом на вступ до Євросоюзу.

“Уряд гарантує легальне отримання громадянства згідно з цим критерієм, – цитує Reuters офіційну заяву чорногорського кабінету міністрів. – Крім того, всі кандидати повинні пройти ретельну перевірку згідно з міжнародними стандартами”,

Кілька країн у світі пропонують своє громадянство за певну суму грошей. Так, паспорт невеликої держави в Карибському басейні Карибський острів можна отримати за інвестицію в $ 75 тис.

Чорногорія, населення якої ледве перевищує 675 тис. чоловік, досить важко перенесла недавню економічну кризу. Залучити як можна більше іноземних інвестицій – один з основних пріоритетів колишньої югославської республіки.

“Реалізація цієї програми допоможе залучити добре відомих іноземних інвесторів, приватних осіб і капітал у Чорногорію, що дозволить поліпшити імідж країни на світовій арені”, – підкреслюється в документі.

Те, що Чорногорія через кілька років стане членом Євросоюзу, мало хто сумнівається. Коли це відбудеться, громадянство цієї країни дозволить її власникові подорожувати без візи по всьому ЄС, а також мати інші привілеї.

“Я вважаю дуже сумнівним пропозицію, коли за 500 тис євро інвестицій країна пропонує своє громадянство, – заявив німецький депутат Стефен Меєр. – Виходить, що всі, хто готовий заплатити ці гроші зможе приїхати до Німеччини або до іншої країни ЄС без візи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.