автомобіль, чиновники
Українські чиновники запаслися автомобілями

Державне підприємство «Інформаційний центр», що знаходиться в структурі Міністерства юстиції за наслідками тендеру 3 серпня підписало договір про придбання у ТОВ «АД «Україна – Мерседес-Бенц» одного автомобіля за ціною 1,11 млн. грн.

Про це “proUA” повідомили в Міністерстві економіки.

Крім того, 29 липня це ж підприємство підписало договори про придбання двох автомобілів за ціною 277,1 тис. грн. і 274 тис. грн. у ТОВ «Паритет Моторс». Таким чином, за декілька днів підприємство підписало договори на купівлю трьох автомобілів загальною вартістю близько 1,65 млн. грн.

Також відзначає видання, незважаючи на запевняння прем’єра Миколи Азарова наприкінці липня – початку серпня відразу декілька державних відомств придбали автомобілі вартістю від 300 до 500 тисяч грн.

Так, за результатами тендеру 23 липня Акціонерна компанія «Харківобленерго» підписала договір на купівлю автомобіля VW Multivan за ціною 495 тис. грн. у ТОВ «АД «Соллі – Плюс».

2 серпня за результатами тендеру був підписаний договір між Львівською обласною радою і ТОВ «Ніко-Захід» на купівлю легкового автомобіля Mitsubishi органом місцевого самоврядування за ціною 290 тис. грн.

За підсумками проведеного тендеру 3 серпня Управління МВС Південно-Західної залізниці (Київ) придбало у ТОВ «Автосаміт ЛТД» 2 автомобілі Toyota Camry 2.4 загальною вартістю 640 тис. грн.

У середині липня низка держпідприємств купили за бюджетні кошти дорогі автомобілі. Комунальне підприємство «Автобаза» Рівненської облради придбало легковий автомобіль за 370 тис. грн. Хмельницька філія ДП «Центр державного земельного кадастру» купила легковий автомобіль Hyundai Santa Fе за 234 тис. грн. Рівненська облрада придбала легковий автомобіль за 297 тис. грн.

Раніше ДП «Енергоринок» придбало Audi A6 Limousine Quattro за 567 тис. грн. ДП «Донецька залізниця» купило позашляховик RX 350 Luxury за ціною 652 тис. грн. Хмельницька філія Центру держземкадастру купила автомобіль Hyundai Santa Fе за 230 тис. грн.

На початку липня Свердловська міськрада Луганської області придбала 3 легкових автомобілі за 2,25 млн грн.

Нагадаємо, 20 липня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що виключає збільшення витрат Держбюджету на утримання влади.

«Що стосується автомобілів, то зараз стоїть питання, скільки взагалі залишити машин у міністерстві… Ну, зрозуміло, міністри, віце-прем’єри… Зараз в уряді обговорюється питання не купити нові машини, а скоротити службовий транспорт у міністерствах і відомствах», – сказав тоді Азаров.

NM також нагадує, що згідно аналізу Рахункової палати України, українським чиновникам не вдалося скоротити витрати на утримання державного апарату. Чиновницькі видатки навпаки зросли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.