Лікарня
Лікарня

У Чернігівській області в інтернаті міста Ніжина, де перебувають діти з органічним ураженням ЦНС, було зареєстровано п’ять випадків смерті вихованців. Усі померлі віком від 10 до 19 років.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ Чернігівської обласної державної адміністрації.

На ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебуває четверо дітей. За даними лікарів, стан хворих тяжкий. Проводиться уся необхідна терапія.

Після повідомлення від начальника обласного управління охорони здоров’я, за дорученням міністра охорони здоров’я Зиновія Митника на місце події виїхала заступник міністра охорони здоров’я разом з головним позаштатним анестезіологом.

За попередніми висновками лікарів, у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипкою) диференційована з герпетичною. Обласною СЕС забрані контрольні обстеження на віруси, проводиться моніторинг контактних дітей лікарями.

Наразі проводиться розслідування. Створено робочу групу в складі представників Міністерства охорон здоров’я України та представників Міністерства праці та соціальної політики України, у системі якого перебуває інтернат.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.