БЮТ, рада, депутат
БЮТ буде голосувати лише за одну поправку

БЮТ буде голосувати лише за одну поправку до закону про місцеві вибори щодо можливості участі у виборах партій, які зареєстровані менше, ніж за рік до дати їх проведення. Про це в кулуарах ВР заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

“Ми будемо голосувати лише за одну поправку до відповідного закону, яка знімає обмеження для політичних партій брати участь у місцевих виборах, якщо вони зареєстровані менше ніж за 365 днів до дати проведення виборів”, – наголосив А.Кожем’якін.

При цьому він додав, що БЮТ не підтримає внесення змін до закону у частині формування виборчих комісій. А саме, за його словами, збільшення кількості членів комісії буде відбуватися за рішенням ЦВК, і тому за його прогнозами до складу комісії будуть обиратися “лояльні до влади представники… і ми там не побачимо людей від БЮТ“.

Він зазначив, що БЮТ не буде голосувати за прийняття відповідного проекту закону про внесення змін до закону про місцеві вибори в цілому.

Як повідомляв NM, сьогодні проходить позачергове засідання сесії ВРУ, під час якого депутати вноситимуть зміни до закону про місцеві вибори. Зокрема повідомлялося, що розглядатиметься понад 50 поправок. У залі зареєстровано 411 депутатів.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.