Михайло Бродський
Михайло Бродський

Державний комітет з питань регуляторної політики вивчає можливість скасування нотаріально завірених довіреностей на водіння авто. Про це у своєму блозі пише керівник відомства Михайло Бродський.

На його думку достатньо буде і рукописної довіреності, яку просто випише власник авто.

“Навіщо ще платити гроші нотаріусу?” – задається питанням Голова Держкомпідприємництва.

Нова ініціатива Держкомпідприємництва: рукописна довіреність на авто замість нотаріальної довіреності. Здавалося, цілком справедливе і своєчасне питання, тільки в сусідній Росії після використання рукописних довіреностей було прийнято рішення перейти назад до нотаріально завірених, так як на Кавказі кожне друге авто їздило лише на підставі довіреності та рукописної довідки про втрату техпаспорта.

Михайло Бродський пише: “У розвинених країнах таке доручення просто виписує або сам власник машини, або – якщо мова йде про юридичну особу – керівник фірми. І цього цілком достатньо.”

Поки що ініціативи Держкомпідприємництва по автомобільних питань не втілилися в жодне готове рішення, однак Бродському гарантовано увага з боку рядових автомобілістів, яким він напевно запам’ятається своїми прогресивними ідеями.

Ось тільки його ідеї щодо безпосередньої сфери діяльності – підприємництва, при підготовці Податкового Кодексу, навпаки ускладнюють життя малому бізнесу, відзначає видання Автоконсалтинг.

Нагадаємо, що раніше Михайло Бродський пропонував відмінити техогляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.