побоїще, бійка, махач
Скінхеди повбивали людей на рок-фестивалі у Росії

Скінхеди вчинили масове побоїще на рок-фестивалі у Росії. За різними даними, від того, що 40 до 100 бритоголових увірвалися на територію дитячого оздоровчого табору імені Зої Космодем’янської в Міасі (Челябінська обл., Росія), де проходив рок-фестиваль “Торнадо”. Молоді люди почали бити гостей фестивалю, охорону і міліцію. У повітрі було чути стрілянину. Розлючений натовп вихоплювала у співробітників міліції палиці і били відпочиваючих.

За даними адміністрації міста Міас, постраждали 17 чоловік, серед них є загиблі. На місці НП працювали сім машин швидкої допомоги. Повідомлення про те, що від завданих травм померла 14-річна дівчина, влада не підтверджують. У місті оголошено план “Перехоплення”.

Очевидці повідомляють, що під час нападу на майданчик рок-фестивалю міліція і співробітники охорони не вчиняли жодних дій і навіть тікали. Деякі з нападників вихоплювали палиці у співробітників міліції і починали бити оточуючих.

Повідомляється, що біля воріт, які захищають вхід на концертний майданчик, зібралася група агресивно налаштованих молодих людей, за приблизними підрахунками їх було близько 50. У руках у них були палиці, металеві предмети тощо. Погрожуючи розправою, вони увірвалися на територію фестивалю.

Свідки підтверджують, що міліція не діяла. Озброєний натовп напав на глядачів. У цей момент на сцені виступала група “Таргани”. Музиканти відразу припинили виступ. У момент нападу на фестивалі знаходилося близько трьох тисяч осіб. Деякі учасники фесту стверджують були навіть чути постріли.

Рок-фестиваль “Торнадо” щорічно проходить в Челябінській області, на озері Тургояк. На офіційному сайті фестивалю зазначено, що це новий проект організаторів фестивалю “Уральський Рубіж”. Раніше на фестивалі виступили такі гурти, як “Чиж і Ко”, “Арія”, “Король і Шут”, “Пікнік”, “Кукринікси”, “Настя”, “Наїв”, “Черный Кофе” і багато інших.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.