літак
Митниця конфіскувала літак

Працівники Бориспольської митниці конфіскували літак сумою 11 млн. млн. грн. Підприємство, якому належало повітряне судно, не подало відповідних документів на користування літаком у визначений термін.

Днями у міжнародному аеропорту «Бориспіль» працівники Бориспільської митниці зупинили спробу незаконного використання на митній території України повітряного судна цивільної авіації – літака «DC-9-51», який належить одному з українських товариств, повідомляє прес-служба митниці.

Літак перебував на території України в режимі тимчасового ввезення. Водночас митники встановили, що термін тимчасового ввезення завершився. Проте Товариство, яке використовувало цей літак не подало до митниці у встановлений законодавством термін ані документів для продовження терміну тимчасового ввезення, ані вантажну митну декларацію для оформлення літака в режим імпорту (для вільного використання на території України), йдеться у повідомленні.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил згідно зі статтями 330 та 348 Митного кодексу України. За рішенням суду літак вартістю 11 млн. грн. конфісковано на користь держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.