літак
Митниця конфіскувала літак

Працівники Бориспольської митниці конфіскували літак сумою 11 млн. млн. грн. Підприємство, якому належало повітряне судно, не подало відповідних документів на користування літаком у визначений термін.

Днями у міжнародному аеропорту «Бориспіль» працівники Бориспільської митниці зупинили спробу незаконного використання на митній території України повітряного судна цивільної авіації – літака «DC-9-51», який належить одному з українських товариств, повідомляє прес-служба митниці.

Літак перебував на території України в режимі тимчасового ввезення. Водночас митники встановили, що термін тимчасового ввезення завершився. Проте Товариство, яке використовувало цей літак не подало до митниці у встановлений законодавством термін ані документів для продовження терміну тимчасового ввезення, ані вантажну митну декларацію для оформлення літака в режим імпорту (для вільного використання на території України), йдеться у повідомленні.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил згідно зі статтями 330 та 348 Митного кодексу України. За рішенням суду літак вартістю 11 млн. грн. конфісковано на користь держави.