Сутичка
Сутичка

Військова прокуратура РФ порушила три кримінальні справи за фактом бійки 4-5 липня солдат в 4-ій танковій бригаді Московського воєнного округу під Наро-Фомінськом. Тоді виникла масова сутичка російський і дагестанських солдат, яку змогла зупинити лише черга з автомату.

“За день до бійки були невеликі зіткнення дагестанців і російських розвідників-строковиків в місцевому клубі. Потім ті та інші “забили стрєлку” на наступний день на плацу о 8 вечора. Але даги повели себе нечесно: вони напали великим натовпом на шістьох розвідників ще вдень. І понеслась. Розвідники помітили, що “наших б’ють”, – хто встиг, той вибіг на допомогу. Проте дагів було більше і вони, звичайно, замісили наших хлопців. Потім на плац вибіг командир бригади і пустив чергу з “калаша”. На цьому все закінсилося. Висновок: 10 осіб в лікарню, а декількох дагестанців відправили на гауптвахту. Пізніше впродовжу тижня-двох кавказців ганялм на марш-кидки і по всякому наказували. Зараз в Кантеміровській (колишня назва частини під Наро-Фомінськом) дивізії збираються сформувати окрему роту хлопців зі спортивним розрядом для того, щоб хоча б якось контролювати гарячих південців”, – розповіло Комсомольській правді дежело з військової частини.

Видання відзначає, що “Дагестанський терор” став давно звичним явищем у військових частинах Російської Федерації. Саме цю подію, незважаючи на те, що вона сталася кілька тижнів тому, Міноборони РФ приховувало. Командирам і начальникам Міністерства оборони та Московського воєнного округу було наказано “тримати язика за зубами”.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.