bakleys, банк, англія
Банк заплатить $300 млн. штрафу

Другий за величиною банк Великобританії Barclays Plc досяг з владою США домовленості, в рамках якої виплатить Вашингтону штраф у розмірі $298 млн. Основна причина санкцій – незаконне фінансове співробітництво Barclays Bank з країнами-ізгоями, в тому числі Кубою, Іраном, Лівією, Суданом і М’янмою.

Угоду було оформлено в суді Манхеттена в понеділок. Згідно з документом, Barclays Bank визнав свою відповідальність за роботу з переліченими державами у період з 1995 по 2006 роки через власні представництва, які мали відношення до США.

Barclays Bank погодився заплатити $ 149 млн американській владі і додаткові $ 149 млн відповідно до угоди. Рішення має бути ще затверджена федеральним суддею США.

У першому півріччі 2010 року Barclays збільшив чистий прибуток на 29% завдяки скороченню резервів на можливі втрати по позиках і суттєвого зростання прибутку інвестиційного підрозділу.

Чистий прибуток банку в січні-червні склала 2,43 млрд фунтів стерлінгів ($ 3,86 млрд) у порівнянні з 1,89 млрд фунтів за аналогічний період минулого року.

За матеріалами Вести, ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.