iPhone 4
iPhone 4

Марк Пейпермастер – віце-президент Apple, який курував розробку “заліза” смартфона iPhone і плеєра iPod Touch, залишив компанію. За даними джерел в Apple, глава компанії Стів Джобс був незадоволений високопоставленим співробітником вже давно. Свою роль зіграв і напевно скандал з-за проблем з прийомом сигналу в iPhone 4.

Марк Пейпермастер відмовився повідомити обставини свого відходу, не коментують ситуацію і в прес-службі Apple. За даними джерел у тайванській компанії, на які посилається The New York Times, віце-президента звільнили через цілого ряду пов’язаних з “залізом” смартфонів і плеєрів невдач.

Трохи іншу версію звільнення Пейпермастера наводить газета The Wall Street Journal, за деякими журналістами якої останнім часом закріпилася слава “неофіційною прес-служби” Apple. Видання, посилаючись на свої джерела, стверджує – глава компанії Стів Джобс був незадоволений колегою вже давно. Більш того, вже близько півроку багато питань, що стосуються iPhone і iPod Touch, гендиректор Apple нібито вирішував з підлеглими в обхід Пейпермастера.

Джерела WSJ додають, що однією з причин такого кроку стала “культурна несумісність” Пейпермастера, що перейшло у Apple з IBM в 2008 році. Новому віце-президентові нібито не вистачило такого цінованого Джобсом творчого мислення. До того ж, він дуже часто передоручав важливі питання підлеглим, в той час як в традиціях корпоративної культури Apple “великі начальники” повинні вникати навіть в дрібниці.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.