Patently Apple
Patently Apple

Настільні комп’ютери Apple iMac в майбутньому можуть отримати дві операційні системи та сенсорні екрани. Про розробки фірми у цій області говорять виявлені сайтом Patently Apple заявки на патенти, подані в Євросоюзі ще у вересні 2009 року.

Патенти описують комп’ютер iMac Touch, який змінює свою функціональність залежно від нахилу екрана. Якщо дисплей встановлений вертикально, пристрій працює як звичайний настільний iMac. Ним можна керувати за допомогою миші та клавіатури.

Якщо ж перевести монітор в похиле положення під невеликим кутом до площини столу, вбудований акселерометр дасть сигнал перемкнути операційну систему з Mac OS X на використовувану в iPad, iPhone і iPod Touch iOS. При цьому пристроєм можна буде керувати за допомогою дотиків до екрану, що підтримує мультитач.

Крім механізму перемикання операційних систем, патент описує способи віддаленого управління з iMac смартфонами й планшетника на iOS.

Як пише Mashable, судячи з деяких даних, що містяться в патентах, Apple почала розробки в області сенсорного керування настільними комп’ютерами ще в 2007 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.