Рідкий метал
Рідкий метал

Корпорація Apple уклала угоду з компанією Liquidmetal Technologies, яка володіє патентами на технологію виробництва так званих “аморфних” металевих сплавів. Ці матеріали, на відміну від звичайних сплавів, не мають кристалічної структури, що робить їх більш пружними та міцними.

Згідно угоді Apple отримує ексклюзивні права на використання вироблених за технологією Liquidmetal сплавів у сфері комп’ютерів і споживчої електроніки. “Аморфний” сплави вже широко використовуються – в медичному обладнанні, спортивному інвентарі, ювелірних виробах і т.п. У скільки обійшовся фірмі Стіва Джобса доступ до інтелектуальної власності Liquidmetal, партнери вважали за краще не розголошувати.

За твердженням розробників, “аморфні” сплави не лише міцніший до ударів, але і важать легше. Це означає, що Apple зможе розробити більш легкі та компактні смартфони, планшетники та ноутбуки, які при цьому перевершать за міцністю аналоги конкурентів.

Раніше технологіями Liquidmetal користувалися в ряді своїх продуктів Nokia і Sandisk – тепер ні їм, ні будь-кому іншому крім Apple це не вдасться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.