tigipko
Тігіпко: Ніяких двох процесів немає. Є один!

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко стверджує, що уряд готує єдиний проект Податкового кодексу. Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Кабміні.

С.Тігіпко наголосив: “Ніяких двох процесів (паралельної роботи над різними проектами кодексу, – ред.) немає. Є один. Йде обговорення, яке проводить Міністерство фінансів. Ми працюємо з людьми, які беруть і професійно монтують в той проект Податкового кодексу, який є, ті побажання, які виникають в ході цього обговорення”.

За його словами, до процесу підготовки Податкового кодексу залучені представники роботодавців, підприємців, інвесторів, депутатського корпусу. “Ми працюємо спільно. Я вас запевняю, ми отримаємо хороший Податковий кодекс, який дозволить нашому бізнесу більш серйозно розвиватися, і найголовніше – кодифікує, спростить все наше податкове законодавство”, – сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня Міністерство фінансів України опублікувало проект Податкового кодексу для обговорення. З 3 по 20 серпня в регіонах України відбудуться “круглі” столи по обговоренню допрацьованого проекту Податкового кодексу. Крім того, пройдуть громадські обговорення: 6 серпня – в Харкові, 10 серпня – у Києві, 12 серпня – у Львові, 17 серпня – в Донецьку, 20 серпня – в Сімферополі. Передбачається, що за результатами вказаних заходів будуть зібрані і узагальнені пропозиції громадян до проекту Податкового кодексу.

У свою чергу, Віце-прем’єр-міністр С.Тігіпко заявив, що його робоча група представить альтернативний проект. “Те, що ми відпрацьовуємо з робочою групою, в яку увійшли представники, насамперед, бізнес-середовища, малого бізнесу, середнього і великого українського бізнесу і інвесторів, ми закінчили цю роботу і зараз з депутатами відпрацьовуємо цей варіант”, – сказав він.

Торкаючись питання, чи означає це, що від уряду буде подано два проекти Податкового кодексу, С.Тігіпко сказав, що через Кабмін жоден з цих документів ще не проходив, і ніяких рішень по проекту Податкового кодексу на засіданні уряду не приймалося.

за матеріалами: ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.