internet_explourer9
вже скоро можна буде спробувати бета-версію IE9

Корпорація Microsoft представить бета-версію браузера Internet Explorer 9, який буде мати покращену підтримку веб-стандартів, на прес-конференції 15 вересня.

За допомогою IE9 компанія розраховує зупинити відтік користувачів на альтернативні продукти. Internet Explorer є найбільш популярним інструментом для веб-серфінгу, але згідно зі статистикою аналітичного агентства Net Applications його ринкова частка поступово зменшується, з травня 2007 року знизившись більш ніж на 15%. Лише останнім часом це падіння припинилося і за літні місяці браузер відіграв 1%, досягнувши в липні позначки в 60,7%.

З березня поточного року Microsoft випустила чотири попередніх версії IE9, призначені в першу чергу для розробників, щоб ті могли оцінити можливості продукту. Минулого місяця представники компанії оголосили, що повноцінна бета-версія програми з’явиться у вересні, проте не називали точну дату. Коли вийде підсумковий варіант браузера поки невідомо, але оглядачі припускають, що це відбудеться не раніше наступного року.

Встановити бета-версію програми зможуть користувачі ОС Windows 7 і Vista, тоді як з Windows XP вона працювати не буде, пише TG Daily.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.